У школах Слов’янська продовжать навчатися понад 10 тисяч дітейЗ 1 вересня у школах Слов’янська продовжать навчатися 10 тисяч 385 школярів.

Про це журналістам сайту 6262.com.ua повідомила начальниця відділу освіти Слов’янської ВА Марина Хохлова.

Усі школи будуть функціонувати у дистанційному режимі. Жодна не закривається. 

Але при цьому, кількість учнів у школах зменшилася приблизно на тисячу школярів. Це значні втрати, - зазначила Марина Хохлова. У порівнянні, тисяча учнів - це велика школа, на кшталт 12-ї, або 15-ї.

Але у цьому році до перших класів шкіл Слов’янська вступили 500 школярів.

При цьому, для школярів будуть різні види навчання. Окремо сформують групи тих, хто залишається в Україні і продовжує навчатись онлайн. Окремо будуть групи дітей, які виїхали за кордон і мають навчатися у школах країни, де вони живуть, а також вирішили продовжити дистанційне навчання в українських навчальних закладах.

Усього учнів зі Слов’янська, які виїхали за кордон, але продовжують вчитися в українських школах, близько 3 тисяч. Їхні сім’ї вирішили продовжити навчання в українських школах, бо планують повернення в Україну та хочуть, аби їх діти отримали українські документи про закінчення шкіл.

Перед вчителями та школами Слов’янська загалом стоять великі виклики, адже наразі в Україні немає прикладів роботи онлайн протягом цілого року. Для того, щоб підвищити якість дистанційної освіти наших школярів, педагоги будуть постійно покращувати свої навички.

Читайте також: 

  • Як навчатимуться школярі Слов’янська
  • У Слов’янську 25 школярів здали мультипредметний тест на максимальний бал
  • З 1 вересня школярі в Україні повинні повернуться за парти

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW