Чи з'являться у маршрутках Чернівців валідаториУ тролейбусах Чернівців можна розрахуватися карткою, а в автобусах - ні. Як та коли це планують виправити?

На щомісячній пресконференції 26 серпня міський голова Роман Клічук розповів, що на останньому засіданні виконавчий комітет виділив кошти на організацію електронного квитка у Чернівцях. 

Йдеться про засідання 23 серпня. Тоді ухвалили рішення про зміни до бюджету громади на 2022 рік. В одному з додатків до рішення вказана "Програма розвитку автоматизованої системи обліку оплати проїзду в громадському пасажирському транспорті Чернівецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки". Саме ця програма - і є електронний квиток. 

Згідно з цим рішенням, на електронний квиток мають бути розподілені кошти з бюджету розвитку громади. 

Спочатку влаштовували конкурс на впровадження електронного квитка. У ньому взяла участь тільки одна компанія із "захмарними сумами", тому місто вирішило його впровадили власним коштом, - каже мер.

Голова сподівається, що цей квиток вдасться запровадити якнайшвидше. І тоді вже з його введенням всіх перевізників змусять встановити валідатори. Тобто не тільки в тролейбусах, а і в автобусах теж. Проте строки, коли саме введуть електронний квиток, не повідомляються. 

Роман Клічук каже, що зараз тролейбусному управлінню та приватним перевізникам відшкодовують кошти за пільговиків. Але порахувати їх правильно не можуть. 

Вам також може бути цікаво:

  • У Чернівцях змінять два транспортних маршрути
  • У Чернівцях на маршруті №9 зняли обмеження на кількість пільгових місць
  • Як діє у Чернівцях пільговий проїзд для учнів та студентів

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новини Чернівців)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news0372AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW