Синєгубов: Зараз підстав для примусової евакуації з меж Харківської області і зокрема з Харкова немаєВ ефірі національного телемарафону начальник ХОВА  Олег Синєгубов зауважив, що область постійно проводить підготовку до евакуації на випадок, якщо в ній буде потреба з урахуванням військової ситуації.

Олег Синєгубов зазначив, що на сьогодні триває планова підготовка до проведення евакуації в тому числі і в межах підготовки регіону до зими.

“Враховуючи стан нашої критичної інфраструктури, ми маємо так само передбачити можливу евакуацію із прилеглих територій до лінії зіткнення, а також із м. Харкова. Це планові заходи, до яких ми маємо бути готовими”, - сказав Олег Синєгубов.

Він пояснив, що підставами для примусової евакуації може бути або небезпека оточення міста, взяття інших територій регіону під тимчасову окупацію або проведення активних бойових дій на в межах населеного пункту.

“Це планові наші заходи. Однак зараз підстав для примусової евакуації з меж Харківської області і зокрема м. Харкова немає”, - підкреслив начальник ХОВА.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW