У Києві запровадять обов'язкову примусову евакуацію населенняМинуло вже пів року з початку повномасштабного російського військового вторгнення і зараз Київ уже не такий безлюдний, як це було, наприклад, у квітні. Проте залишається загроза ракетних ударів, і чиновники вирішили запровадити обов'язкову примусову евакуацію мешканців столиці. Про це повідомляє Telegram-канал "Реальний Київ".

Директор департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук поділився, що відповідне рішення у Києві незабаром планують затвердити.

Але не йдеться про евакуацію мешканців усього міста. Проте, якщо станеться, що російські окупанти випустять ракету по об'єктах критичної інфраструктури, тоді мешканців найближчих до цього об'єкту будинків потрібно буде терміново вивозити.

Ткачук закликав киян пам'ятати, що такий розвиток подій є цілком реальним і варто думати про свою безпеку, евакуюватися при повідомленні чиновників.

Наразі рішення про обов'язкову примусову евакуацію немає, але тренування евакуаційних комісій уже відбуваються.

До речі, уряд України оголосив обов'язкову евакуацію мешканців Донецької області, оскільки взимку там не буде можливості постачати тепло.

Крім того, не виключається, що невдовзі евакуацію можуть оголосити й на півдні України у таких областях, як Миколаївська, Запорізька та Харківська.

Йдеться не про всю територію, а лише з певних населених пунктів.

Міністр з питань реінтеграції Ірина Верещук зробила таку заяву та запевнили, що українці, які погодяться на евакуацію, отримають допомогу від держави у транспортуванні, а потім у проживанні, харчуванні та наданні медичних послуг.

Верещук додала, що людям, яких вивезуть, нададуть усе необхідне, щоби пережити зиму далеко від свого будинку.

Джерело: СТЕНАAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW