Миколаївські порти готові до поновлення роботи, однак залишається питання безпеки,- КімМиколаївські порти готові до поновлення роботи по відвантаженню українського продовольства закордон.

Про це заявив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім в ефірі телеканалу "24 канал", передає кореспондент 0512.ua.

За словами Кіма, основним проблемним питанням залишається безпека. Але голова ОВА наголосив, що наразі цим питанням займаються військові разом з Міністерством інфраструктури. 

- Основні проблемні питання - це питання безпекові, щодо того, що це буде безпечно і безпечно для нас з точки зору оборони і проходу короблів, щоб не було нападу. Тобто військові зараз відпрацьовують це питання з Міністерством інфраструктури і буде зрозуміло, чи буде це реалізовано. Тому що основа цього - це політичне рішення, щодо гарантій безпеки. Миколаївщина готова до поновлення роботи,- підкреслив Віталій Кім. 

Миколаївські порти готові до поновлення роботи, однак залишається питання безпеки,- Кім , фото-1

Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерівAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW