Хмельницька поліцейська стала переможницею на спортивному фестивалі «Воля Fest»У змаганнях, проведених в рамках всеукраїнського спортивного фестивалю «Воля Fest», взяли участь понад 200 хмельничан, мешканців області та інших міст України. Серед них і старший лейтенант поліції Каріна Яструб, яка стала переможницею у найважчому з турнірів — забігу з перешкодами.

Хмельницька поліцейська стала переможницею на спортивному фестивалі «Воля Fest», фото-1

Учасникам забігу потрібно було пробігти дистанцію у 10 км по пересіченій місцевості, долаючи на своєму шляху 16 різноманітних перешкод. Їм довелося бігти з 15-кілограмовим мішком на плечах, з шиною, повзти, долати підйоми, канави з водою, різні смуги перешкод, перестрибувати колоди. Це змагання було не лише на швидкість, а й на силу витривалість та бойовий дух.

Старший дільничний офіцер поліції відділення поліції № 1 Хмельницького райуправління Каріна Яструб отримала у цьому випробуванні беззаперечну перемогу. Прийшовши на службу в поліцію, вона захопилася бігом і за останні кілька років отримала чимало перемог у різних змаганнях та марафонах.

Спортивний фестиваль мав благодійну мету — усі зібрані під час нього кошти були перераховані на придбання найсучаснішого приладу нічного бачення для Збройних Сил України.

Загалом і учасники, і організатори відзначили високий рівень проведеного заходу, тому є наміри зробити його щорічним.

Сектор комунікації поліції Хмельницької областіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW