"Олександрія" на старті чемпіонату здолала петрівський "Інгулець"

Перемогою завершилася гра перенесеного 7-го туру Української Прем'єр-Ліги між "Олександрією" та петрівським "Інгульцем", 25 серпня, на старті чемпіонату сезону 2022-2023.

У дербі між командами з Олександрійського району, підопічні Юрія Гури здолали суперників з рахунком 2:1."Олександрія" на старті чемпіонату здолала петрівський "Інгулець", фото-1 Тур перенесли, оскільки «Олександрія» та «Інгулець» – суперники «Дніпра-1» і «Динамо» в 1-му турі УПЛ, які пропускають старт сезону через єврокубкові матчі. Ще в першому таймі команда Гури зробила комфортний рахунок на свою користь – голами відзначилися Рибалка і Цуріков. Гол від «Інгульця» у другому таймі картину на полі не змінив."Олександрія" на старті чемпіонату здолала петрівський "Інгулець", фото-2УПЛ, 7-й тур (перенесений матч) «Інгулець» – «Олександрія» 1: 2 Голи: Кучеренко, 62 – Рибалка, 22, пен, Цуриков, 49 Матеріал опубліковано за підтримки FAVBET FOUND