В Запорізькій облраді припинили існування фракції ОПЗЖ



Депутати фракції ОПЗЖ заявили про припинення існування депутатської фракції у Запорізькій обласній раді. Відповідна заява від членів фракції надійшла до виконавчого апарату обласної ради.

Про це повідомили в облраді. 

«Ми, члени фракції Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» в Запорізькій обласній раді, повідомляємо про припинення існування депутатської фракції політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» в Запорізькій обласній раді відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статті 2,3,4 Регламенту Запорізької обласної ради, на підставі поданих заяв депутатів щодо виходу зі складу фракції», - йдеться у поданій заяві.

Інформацію про припинення існування та функціонування відповідної депутатської фракції також буде оголошено під час пленарного засідання чергової сесії обласної ради.

Нагадаємо, у Запорізькій обласній раді відбулися зміни через рішення РНБО "Щодо призупинення діяльності окремих політичних партій". Була призупинена діяльність фракції «Опозиційна платформа – за життя» та фракції «Опозиційний блок». 



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW