“Поради” екстрасенса: мешканка Тернопільщини натрапила на шахраїв та втратила понад мільйон гривеньПотерпіла хотіла покращання родинний добробут та особисте щастя і винесла з дому усе, що впродовж багатьох років економили та відкладали її родичі. 

Про це повідомили в поліції Тернопільської області.

За словами, потерпілої одній із соціальних мереж вона побачила оголошення про те, що люди з надзвичайними здібностями допоможуть впоратися з усіма життєвими проблемами. Зателефонувавши за вказаним номером, жінка отримала контакти начебто екстрасенса. З ним розмови, як її уже попередили, були платні. Зі слів родичів, екстрасенсорні послуги, про які вони не знали, адже донька нічого нікому не говорила, обійшлися їхній родині у мільйон триста гривень – це якщо перерахувати у національну валюту витрачені понад двадцять тисяч доларів та 12 тисяч євро.

Відомості за даним фактом поліцейські внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 4 статті 190 Кримінального кодексу. Поліцейські намагаються встановити осіб, причетних до шахрайських дій, а краян застерігають від подібного вирішення життєвих негараздів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW