У Житомирі шість дошкільних закладів пропонують роботуУ Житомирі шість дошкільних закладів пропонують роботу. Наразі відкрито 14 вакансій із заробітною платою – від мінімальної до 8 500 грн., яку пропонують:

  • вихователям, які мають виконувати програму навчання та виховання дітей; які несуть повну відповідальність за охорону життя і здоров’я дітей, стежать за відвідуванням дітей; виконують вимоги лікаря та медсестри, пов’язані з охороною і зміцненням здоров’я; складають плани роботи згідно з чинними вимогами: ведуть групову і індивідуальну роботу з батьками з питань виховання.
  • помічнику вихователя, який має допомагати вихователю, у т.ч. прибирати й утримувати в належному санітарному стані приміщення груп та групових кімнат, ігрових майданчиків.
  • вчителю-логопеду, який повинен проводити групові та індивідуальні заняття по виправленню відхилень у мовному розвитку, відновленню порушених функцій вихованців ДНЗ. А також консультувати педпрацівників та батьків щодо застосування спеціальних методів і прийомів надання допомоги дітям, які мають відхилення у мовленнєвому розвитку.
  • кухарям, які мають забезпечувати своєчасне, відповідно до режиму дошкільного закладу, приготування доброякісної їжі; брати участь у складанні меню; Забезпечувати належний санітарний стан кухні та правильне зберігання і витрачання продуктів.
  • музичним керівникам, які спільно з педагогом, колективом та сім’єю мають формувати в дітей загальну музичну, естетичну культуру, в т. ч. організовувати та проводити музичні свята, розваги. Обов’язковеволодіння музичними інструментами (бажано фортепіано).
  • завідувачу господарства, який повинен керувати господарською діяльністю;приймати товарно-матеріальні цінності; вести їх облік; організовувати та контролювати роботу з благоустрою території; контролювати дотримання санітарного стану приміщень.
  • підсобному робітнику харчоблоку, до завдання якого входить миття посуду та кухонного обладнання; прибирання приміщень харчоблоку; допомога в приготуванні їжі. Графік роботи 1-ша зміна з 05.30 - 14.00;2-га зміна з 09.30 -18.00 год.

За довідками звертатись у Житомирський міський центр зайнятості за адресою: м. Житомир, площаПольова, 6 а,

тел. (0412) 43-22-67;43-22-80.

Ознайомитися з усіма актуальними пропозиціями роботи ви можете на сайті служби зайнятості:

https://cutt.ly/4Dz4cVI.

Оформити підписку на вакансії за регіоном або галуззю можна завдяки чат-боту @DCZWorkNowBbot.

Джерело: Житомирська обласна служба зайнятості

У Житомирі шість дошкільних закладів пропонують роботу, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW