У Зеленського розповіли, які "вітання" готує путін українцям до Дня НезалежностіЯк показав час, російські загарбники люблять влаштовувати провокації у символічні дати. Тому 23 та 24 серпня можливі обстріли українських міст крилатими ракетами.

Про це повідомив радник глави офісу президента Михайло Подоляк в ефірі інформаційного телемарафону.

"Росія — це архаїчна держава і вона прив'язує свої дії до певних дат... Вони (росіяни — ред.) ненавидять нас, тож спробують 23 та 24 серпня збільшити кількість обстрілів крилатими ракетами певного ряду наших міст. Безумовно, Київ буде у цьому переліку. ", - каже він.

Подоляк додав, що російські окупанти програють за всіма цивілізаційними нормативами України. І на помсту за приниження можуть збільшити кількість ракетних обстрілів.

Експерт закликає українців не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, особливо найближчими днями.

"Пам'ятаємо ці "потужні" промови про те, що вони через три дні йдуть маршем Хрещатиком у Києві і таким чином покажемо, чому "російський світ" значно сильніший за український... Треба просто обережно ставитися до свого життя. Треба просто обережно ставитися до свого життя. І якщо працює сирена, то потрібно використати цей час для того, щоб знайти місце, де пересидіти цю спробу РФ вдарити по мирних містах", – наголосив Подоляк.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW