У Черкасах велосипедисту довелося вмовляти поліцейських покарати водія-порушника -Як завжди їхав по велодоріжці на велосипеді. Мені на шляху трапився автомобіль, який стояв безпосередньо на доріжці, а його водій стояв і курив. Я зробив зауваження, на що водій сказав, що йому можна так залишати свою автівку, - розповів Віталій Гребінець.

Після цього хлопець викликав поліцію на місце.

- Співробітники поліції приїхали, оцінили обстановку, вони на законних підставах почали вимагати у водія посвідчення водія та реєстраційні документи, на що водій відмовив посилаючись, що він нічого не порушував. І зупинився на велодоріжці, щоб розвантажити причіп з якого будуть вести торгівлю. Також водій пояснив, що він на велодоріжку заїхав із пішохідного переходу (проте поліцейських це ніяк не збентежило). Після цього, поліцейські почали вимагати пред'явити у продавця документи, які б підтверджували, що він має право там торгувати. Проте продавець сказав, що немає таких документів, натомість дав телефон поліцейському, щоб той поспілкуватися з кимось. І після телефонної розмови, співробітники поліції ніяких претензій ні до водія, ні до продавця не мали, і, навіть, не перевірили у водія посвідчення, - говорить велосипедист.

Також він повідомив правоохоронцям, що буде писати заяву з приводу порушення ПДР.

- На що поліцейські неохоче погодилися (лише після того, як я повідомив разів 7-10, щоб співробітник дав мені бланк, щоб я написав заяву). І лише після цього вони перевірили у водія реєстраційні документи та посвідчення водія, - додає Гребінець.

Також він зробив декілька фото для того, аби були докази, правопорушення.

- І водію з продавцем це не сподобалося, на що вони поскаржилися поліцейським. Я повідомив, що згідно ст. 34 Конституції України, я маю право вільно збирати інформацію. На що поліцейський мені відповів: «щось ти дуже розумний, я дивлюся». Ось так спілкуються правоохоронці із заявниками, які цитують Конституцію, - говорить Віталій.

У пресслужбі патрульної поліції Черкаської області журналістам "Про все" повідомили, що про цей інцидент знають та обіцяють розібратися.

Пізніше у поліції наголосили: "з приводу вказаного виклику повідомляю, що в діях водія порушення немає. Громадянин має дозвіл та відповідні документи на торгівлю у вказаному місті, тому відповідно до п.п. 11.13 ПДР України заїзд на велодоріжку для обслуговування торговельної площі не буде порушенням".

Джерело: ПрочеркAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW