На Одещині перевіряють школи на безпечність,- ФОТОНа Одещині поліцейські разом з рятувальниками та місцевою владою перевіряють школи на предмет безпечності.

Повідомили в поліції Одеської області.

Одне з головних завдань держорганів – переконатися, що навчальні заклади готові прийняти дітей на очне навчання в умовах воєнного стану, а учасники навчального процесу – знають, як діяти в надзвичайних ситуаціях.

У Болградському районі інспектори ювенальної превенції, рятувальники, представники місцевої влади та держспоживслужби перевірили чотири школи Городненської об’єднаної територіальної громади: стан бомбосховищ, їх відповідність необхідним вимогам, наявність схеми евакуації, дотримання протипожежної безпеки тощо. За висновками уповноваженої комісії, заклади освіти готові прийняти дітей на навчання.

Також правоохоронці та освітяни обговорили алгоритм дій у випадку повітряної тривоги, виявлення підозрілих предметів, замінування закладів, необхідність проведення профілактичних бесід з учнями.

«Такі перевірки потрібні задля того, щоб створити безпечні і комфортні умови для очного навчання дітей у тих закладах освіти, які відповідають визначеним вимогам безпеки», - розповіла інспекторка ювенальної превенції територіального відділу поліції Алла Алексєєва.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW