З нагоди Дня незалежності України "Укрпошта" випустить колекційну марку "Вільні, незламні, непереможні"З нагоди Дня незалежності України цього року "Укрпошта" випустить колекційну марку "Вільні, незламні, непереможні".

Про це повідомив гендиректор компанії Ігор Смілянський у Телеграм.

"Цього року для нас це не просто додатковий вихідний, а нагадування усьому світу, як дорого коштує людська свобода. 24 серпня маємо свого роду символізм — рівно 6 місяців, як Україна знову змушена захищати свою незалежність від ворогів у війні, яка насправді триває не пів року, не 8, не 100 і навіть не 300 років", - зазначив Смілянський.

Він проінформував, що до цієї події Укрпошта випустить блок-марку “Вільні, Незламні, Непереможні” + конверт (це перший такий випуск під час війни).

Терміни для підготовки були дуже стислі, тому тираж буде всього 1 мільйон примірників. 

Деталі запуску оголосять напередодні 24 серпня. "Бо наші сусіди, як у тій приказці: бачать чуже під лісом, а не бачать своє під носом. Тож через підвищену увагу до нас з боку «асвабадителей» змушені контролювати безпекову ситуацію", - пояснив гендиректор "Укрпошти" і подякував , яка готувала цей випуск і художнику Антону Хрупіну.

З нагоди Дня незалежності України "Укрпошта" випустить колекційну марку "Вільні, незламні, непереможні", фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW