Не називайте так сина: 5 імен, які роблять чоловіка невдахоюБільшісь людей вважають, що від імені людини залежить її доля і наявність у житті удачі. Одначе, із іменем щасить не всім.

Звісно, завжди є винятки, але серед чоловіків прийнято сприймати найбільш невдалими такі імена:

Руслан

Зазвичай, Русланам не щастить у фінансах: вони не вміють накопичувати гроші і постійно втрапляють у якісь халепи. Через це гроші в них просто щезнуть на очах. Однак, навіть попри це, Руслани ніколи не зупиняються в досягненні своєї мети.

Вадим

У представників цього імені нещастя зазвичай у особистому житті. Вадими не розуміються в людях і, зазвичай, провалюють свої побачення. Тому, як правило, Вадими зустрічають тих жінок, які ними користуються і не більше.

Ілля

Іллі, більшою мірою, мрійники, своїх рожевих окулярів вони не знімають ніколи. Вони бачать те, чого нема і, зазвичай, не можуть щасливо подорожувати, бо завжди щось іде не за планом і поїздки зриваються.

Кирило

Кирили не люблять багато працювати, але люблять шукати шляхи отримання великих грошей. Але через те, що безкоштовний сир тільки в мишеловках - Кирили потрапляють у сумнівні компанії та махінації. Такі чоловіки прагнуть легких грошей, тому погоджуються на незаконні дії.

Олег

Людина, яку називають цим іменем зазвичай амбітна і любить ризикувати. Але, нажаль, саме Олегів такі ризики призводять до занепаду. Амбіції, через які Олеги біжать поперед батька в пекло - приводять власника імені до поганих обставин.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW