Біля Львова з'явиться новий притулок для тварин: коли завершать будівництво, - ВІДЕОВже в травні наступного року біля Львова з'явиться новий притулок для тварин.

З початку повномасштабного вторгнення Домівка врятованих тварин, що у парку "Знесіння", прийняла понад 5 тисяч домашніх улябленців. Мова йде про тварин, які були у "гарячих точках" нашої країни.  

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

Наразі в Домівці врятованих тварин у Львові є 50 собак та 20 котиків. Більшість тваринок вже знайшли свій новий дім. 

"Зараз у нашому притулку є 50 собак та близько 20 котів. Всі вони шукають свої домівки, тому ми будемо дуже раді тим, хто хоче взяти собі домашнього улюбленця. Також ми запрошуємо людей приходити та вигулювати тварин. До слова, у нас є постійні потреби у овочах, фруктах, м’ясі, рибі тощо, тому радо вітаємо всіх, хто може допомогти їх забезпечити", - розповів керівник Домівки врятованих тварин Орест Залипський.

Щоб мати змогу продовжувати допомагати тваринам, які опинились без господарів у час війни, зоозахисники почали будівництво нового притулку на ділянці, яку передав Домівці благодійник. Вона розташована за 45 км від Львова. Звести новий прихисток планують до травня наступного року.

Зараз там будують адмінприміщення, далі будуть облаштовувати карантинні та господарські приміщення, склади, вольєри, а також місце, де житимуть працівники, тому що це місце за межами Львова, а там постійно хтось має бути.

"Благодійники передали нам землю під новий притулок, а звичайні пожертви людей дозволяють нам його будувати. Також нас підтримують наші закордонні партнери. Будівництво відбувається без вкладу бюджетних коштів міста", - додав Орест Залипський.

Читайте також: На одному із пунктів пропуску на Львівщині поменшає чергAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW