В Україні студентів не випускають закордон: як реагують депутати і що даліВ Україні вже не один тиждень прикордонники не випускають студентів з країни. Хоча для такого рішення приймали якісь рішення та не вносили зміни.

Ситуація дійшла до народного депутата України, доктора юридичних наук Юлії Гришиної. За її словами, за добу вона отримує десятки повідомлень про те, що прикороднники забороняють виїзд студентів.

Перший час прикордонники фактично пропускали всіх, хто мають відповідну довідку, видану військоматом. Проте, коли з'явилась велика кількість підроблених документів і прикордонники почали ретельно перевіряти документи, виявилося, що у тому числі, військомати видавали довідки не тільки тим, хто навчався за кордоном станом на 24.02, як розпорядився Залужний, а й тим, хто вступив після початку мобілізації та не повинен був отримувати документ, - повідомила Гришина.

Нардеп повідомила, що продовжує свою роботу над цими питаннями. Вона повідомила, що відправила звернення до Головнокомандувача ЗСУ дозволити перетин кордону усім студентам.

В Україні війна, і всі повинні працювати на перемогу! Але у кожного свій фронт. Студенти повинні мати змогу пересуватися та вчитися. Щоб одразу після війни разом розбудовувати Україну, - написала нардеп.

Читайте також: Війна може тривати і рік, і 10 років: прогноз щодо контрнаступу ЗСУ.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW