У ЛОВА розповіли про львівські телеграм-канали, які транслюють наративи "руzzького миру"У Львові низка телеграм-каналів активно пиширюють дезінформацію. 

Ввечері 10 серпня в офіційному телеграм-каналі "Оповіщення ЦЗ" з'явилася інформація про львівські телеграм-канали, де активно поширюють дезінформацію. До слова, канал "Оповіщення ЦЗ" належить Львівській обласній військовій адміністраціії.

У дописі мова йшла про декілька каналів, які 10 серпня близько 15:08 повідомили про повітряну тривогу на Львівщині, а потім написали, що сирени в області не звучали. Натомість на офіційних сторінках та компетентних ЗМІ такої інформації не було. 

"Доводиться констатувати той факт, що незважаючи на численні заклики дотримуватися правил інформаційної гігієни і не брати брудного до писку (перепрошую), деякі мешканці нашого регіону продовжують користуватися джерелами інформації, які свідомо чи опосередковано транслюють наративи "руzzького миру", - написали у дописі "Оповіщення ЦЗ". 

Відповідно львів'яни відреагували на такі "викиди" дезінформації та почали активно ширити фейки у соціальних мережах. 

До каналів, які транслюють наративи "руzzького миру" віднесли такі: 

  • "Ракетна небезпека";
  • "Ракетна небезпека Львів";
  • "Типовий Львів" (цей канал не вперше "ловлять" на поширенні фейкової інформації);
  • "Zahid WTF"

Після того, як адміни телеграм-каналів оголосили фейкову "повітряну тривогу", вони вирішили оголосити і про її "відбій" о 15:42. 

Редакція 032.ua просить наших читачів бути уважними та довіряти лише офіційним і довіреним джерелам інформації. Про оголошення повітряної тривоги на Львівщині можна дізнатися з таких джерел: 

  • телеграм-канал «Оповіщення ЦЗ»;
  • мобільний додаток «Повітряна тривога» від Ajax system;
  • мережа обласного ефірного телебачення та радіомовлення.

Читайте також: Прокуратура Львова вимагає повернути Будинок вчених у власність містаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW