Продавав бронежелети: у Тернополі затримали чоловіка, який торгував гуманітарною допомогоюУ Тернополі затримали псевдо волонтера, який продавав бронежелети, які відправляли з Америки, як гуманітарну допомогу. Тернополянин спільно з іншими особами  ввозив в Україну бронежилети, кошти на які збирали у США.

"Амуніцію на пожертви з-за кордону купував брат організатора схеми. ЇЇ доправляли зі США до Польщі літаком, а далі переправляли в Україну як гуманітарну допомогу місцевому благодійному фонду. Проте вона потрапляла не до благодійної організації, а на склади організатора схеми. Звідти, зібрану за пожертви допомогу для військових, псевдоволонтер продавав. Під час реалізації 49 бронежилетів  за 620 тис грн його викрили правоохоронці",- йдеться в повідомлені прокуратури.

Зараз встановлюється коло усіх причетних до незаконного бізнесу осіб

Також, вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Вилучену амуніцію буде передано на потреби  ЗСУ. Заходи з викриття здійснювались спільно зі слідчими ТУ ДБР, розташованого у м. Львові, за оперативного супроводу Управління СБУ в області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW