Українцям в окупації брешуть, що на Прикарпатті вже ходять польські злотіРосіяни намагаються переконати мешканців окупованих територій в тому, що «Україну вже поділили».

Про це повідомляє Головне управління розвідки МОУ, пише Галка.

Окупаційна влада проводить пропагандистську кампанію на окупованих територіях, яка спрямована на зневіру мешканців в українській владі та можливості звільнення.

Так керівництво великих підприємств Мелітополя отримало вказівку проводити збори та бесіди з персоналом, на яких доводити наступну інформацію: «Україну вже поділили. На території західних областей ввели в обіг польські злоті, в більшості магазинів подвійні цінники. Від росії немає куди тікати. Україна не та, якою була». За ходи налаштовані на підрив морально-психологічної стійкості українсько налаштованого населення, що залишилося в місті.

Втім, всім мешканцям окупованих територій слід пам’ятати: всі українські землі будуть обов’язково звільнені, Україна залишиться неподільною та унітарною державною, а кожен окупант та колаборант отримає заслужену відплату.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW