Модульне містечко у Новоселівці: коли почнуть заселяти людейМодульне містечко у Новоселівці, що біля Чернігова, має запрацювати за тиждень. Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, пише «Суспільне Чернігів».

Головні труднощі, за словами Чауса, були в підведенні комунікацій, особливо – електромереж, які були зруйновані через обстріли.

– Питання електромереж, каналізації, електропостачання. Зараз там завершуються роботи, я думаю, тиждень і ми можемо його відкривати. На сьогодні у нас вирішено це питання (електрики, - ред.). Було питання по водопостачанню, каналізації. Зараз активно ведуться роботи, нас зупинили дощі.

Стосовно другого містечка на лижній базі у Чернігові, лижної бази, то, за словами Чауса людей туди заселять до настання холодів.

– І третє містечко – в Новому Білоусі, частина вже встановлюється і в Ніжинському районі, ми так рухаємось, де люди втратили житло. Мені б хотілося, щоб це тимчасово було – пів року, максимум рік і люди, які втратили житло отримали нове.

Нагадаємо, що першу партію модульних будинків до Чернігова привезли 13 червня.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW