У Львові відновили двері-віяло на вулиці Франка, - ФОТОМайстри відреставрували внутрішні двері в будинку на вулиці І. Франка, 37. 

Станом на 10 серпня у центрі Львова відновили ще одну історичну браму в будинку на вулиці І. Франка, 37. Майстри замінили пошкоджені ділянки дерев'яних полотен, встановили завіси та нові латунні ручки, відреставрували обрамлення дверей. По це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

"Двері виготовлені із сосни, а цей матеріал належить до "м'яких" порід дерев. Так звані двері-віяло мають систему відкривання, яка дозволяє відчинять їх як всередину, так і назовні. Через цю особливість дверні полотна були сильно понищені та деформовані", – розповів відповідальний за виконання реставраційних робіт Любомир Чабан.

Браму розчистили від пізніших нашарувань темно-коричневої фарби та повернули їй покриття із проявленням природної текстури дерева, яким вони були покриті початково.

"Загальна вартість робіт - близько 40 600 грн. З цієї суми місто оплатило 70%, відтак внесок мешканців склав близько 12 000 грн", – зазначив директор  ЛКП "Бюро спадщини" Павло Богайчик.

Двері до реставрації
Фото: пресслужби Львівської міськрадиУ Львові відновили двері-віяло на вул. І. Франка
Фото: пресслужби Львівської міськради

Читайте також: Як минула доба у Львові та області: головне станом на ранок

Фото на головній: пресслужби Львівської міськрадиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW