У поліції Сумщини відбулися нові кадрові призначенняСьогодні начальник Головного управління Національної поліції в Сумській області Сергій Чиж представив особовому складу нового керівника відділення поліції № 1 (м. Тростянець) Охтирського районного відділу поліції.

Відтепер поліцію міста Тростянець буде очолювати полковник поліції Юрченко Юрій Олександрович. До призначення тимчасово виконуючим обов’язки начальника відділення поліції № 1 (м. Тростянець) Охтирського районного відділу поліції він обіймав керівні посади в Харківській області.

Запрошені гості та підпорядкований особовий склад привітали нового керівника, а його попередник Володимир Богачов побажав успіхів у службі та покращення результатів роботи підрозділу.

Наприкінці заходу очільник поліції Сумщини подякував співробітникам підрозділу за якісну роботу: «Я вдячний кожному поліцейському відділення за мужність, стійкість та витримку. Ваша рішучість заслуговує поваги. Кожен із вас – це герой. Ми і надалі будемо тримати стрій задля скорішої перемоги. Слава Україні!»

Відділ комунікації поліції Сумської областіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW