Між двома вогнями. Очільника Мангушської окупаційної адміністрації затримали росіяни, а СБУ оголосила про підозруСБУ повідомила про підозру колаборанту, якій допомагає рф легалізувати окупацію.

СБУ задокументувала злочинну діяльність так званого голови «Мангушської селищної ради днр», якій допомагає російським загарбникам легалізувати свою «владу» на тимчасово окупованих територіях. 

Зрадник імітує «діяльність», бере участь у пропагандистських заходах і змушує населення підкорюватись «новим порядкам», повідомляє прес-служба СБУ.

Зрадникові  загрожує до 10 років позбавлення волі. 

СБУ не повідомляє що це за людина, але за неофіційною інформацією 0629, це Михайло Агурбаш.

Ще до війни, 29 квітня 2021 року він був затриманий співробітниками департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України за хабар. Тоді він займав місто заступника голови Мангушської об'єднаної територіальної громади.

Схоже, що тою ж самою справою, тобто хабарництвом, він став займатись і при російській владі.

Між двома вогнями. Очільника Мангушської окупаційної адміністрації затримали росіяни, а СБУ оголосила про підозру, фото-1

Також, кореспондентам 0629 стало відомо, що Михайло Агурбаш потрапив під удар і росіян. Російська окупаційна влада заарештувала Агурбаша за систематично розкрадання гуманітарної допомоги та грошей російської федерації. Цю інформацію ми поки не можемо перевірити.

Читайте також: Под Мариуполем задержали чиновника Мангушской ТГ,- ФОТОAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW