Залізничне сполучення Херсонщини з Кримом не працює після удару ЗСУ: в регіоні проблеми з логістикоюУ своєму звіті британська розвідка розповіла, що залізничне сполучення Херсонської області з Кримом не працює. Причина - удару ЗСУ по ешелону рф з боєприпасами.

Про це повідомило Міноборони Британії в Twitter.

росіяни можуть відремонтувати залізничну гілку протягом кількох днів, але вона залишиться вразливою точкою для сил рф та їхніх шляхів постачання з Криму.

Також проблем з логістикою додало пошкодження Антонівського мосту у передмісті Херсона. Тепер окупанти використовують для перекидання військ та техніки поромну переправу.

Залізничне сполучення Херсонщини з Кримом не працює після удару ЗСУ: в регіоні проблеми з логістикою , фото-1

Місцевим виживати в таких умовах стає все нестерпніше і вони все частіше обирають евакуацію на підконтрольну Україні територію.

"Ймовірно, ми побачимо зростання кількості мирних жителів, які намагаються залишити Херсон та його околиці, оскільки бойові дії продовжуються, а брак продовольства посилюється. Це створить навантаження на транспортні вузли та маршрути, що, ймовірно, призведе до реалізації заходів контролю за рухом", — прогнозує розвідка Британії.

Залізничне сполучення Херсонщини з Кримом не працює після удару ЗСУ: в регіоні проблеми з логістикою , фото-2

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW