Армія дронів передасть українським захисникам 20 дронів-розвідників- Усього на Армію дронів зібрали більше 755 млн гривень через платформу UNITED24. На перші 260 млн із цієї суми уклали контракти на закупівлю двох станцій управління та 20 безпілотників Fly Eye, 78 мультикоптерів Matrice, а також двох наземних систем для 20 ударних дронів-камікадзе Warmate.

Це високотехнологічні безпілотники, які допомагають відстежувати дії ворога, змінювати воєнні стратегії, а головне – зберегти якомога більше життів військових і цивільних.

Дрони Fly Eye розвивають швидкість до 120 кілометрів на годину.Їх можна запускати з руки, і це значна перевага, адже не завжди є можливість стартувати з пускової установки. Вони сумісні із західними ракетно-артилерійськими установками, де використовується автоматизована система керування вогнем. Це дає можливість ефективно визначати цілі.

Matrice працюють на штучному інтелекті, а їхні тепловізори, що фокусуються на цілях, можуть точно визначати потенційну небезпеку. Warmate має повністю автономну систему ураження, яка працює за концепцією «вистрілив і забув». Цей дрон може працювати по різних типах цілей: піхота, укриття, бункери або легкі схованки.

До кінця серпня плануємо закрити першу задачу – закупити 200 дронів-розвідників, - повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

У відомстві також розповіли, що зараз ведуться перемовини з українськими виробниками безпілотників, такими як «Скіф», «Скайтон» та «Укрджет», які потенційно теж зможуть закуповувати для Армії дронів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW