"20 000 грн зарпалати на місяць, людям потрібна робота": роботодавці терміново шукають українців без дипломівНа ринку праці в крані триває криза, спричинена повномасштабним воєнним вторгненням РФ в Україну. Конкуренція перевищує пропозицію у рази. Багато хто погоджується на підробіток.

Як інформує "biz.today.ua", роботодавці готові наймати людей на певний час для виконання термінових завдань.

Підробіток доступний нашим співвітчизникам у різних сферах. Однак найбільш затребуваними залишається сфера послуг – прибирання, транспортна галузь – перевезення та будівництво.

Різнороби отримують від 700 до 1550 грн за зміну чи певну послугу. Водії можуть на місяць заробити від 17,8 до 25 тис. грн.

Прибиральницям платять до 9 тисяч гривень на тимчасовій роботі та від 1,5 тис. грн на підробітку.

Менеджери з продажу за часткової зайнятості отримують до 11 тис. грн. За повної – можуть розраховувати на 20 тис. грн.

Є пропозиції для репетиторів – 175-215 грн за годину. На сайтах пошуку роботи також є вакансії для вантажників, домробітниць, нянь та продавців.

Популярні зараз У Нацбанку назвали новий курс долара, який вже найближчим часом чекає на українців Ціни на продукти злетять ще на 10-15%: який товар подорожчає найбільше Оренда житла різко подорожчала: де найбільший попит, та які ціни на квартири Долар в обмінниках продовжує дешевшати: скільки коштує валюта 2 серпня

Без досвіду можна влаштуватися у кол-центри, їхнім співробітникам пропонують від 25 до 27 тис. грн на місяць.

Адміністратори отримують зарплату в районі 13,4 тис. грн, таксисти – близько 25 тис. грн, кур'єри – близько 17 тис. грн, охоронці – 9,5 тис. грн, продавці-консультанти в середньому заробляють близько 10 тис. грн.

Також підписуйтеся на наш Telegram-канал, де багато цікавих новин, фото і відео!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW