До кінця року в Україні планується ще два підвищення пенсійних виплат Українські пенсіонери отримають підвищення пенсії двічі до кінця року.

До кінця року українські пенсіонери можуть розраховувати на підвищення пенсійних виплат ще двічі.

Про це в ефірі загальнонаціонального марафону повідомила міністр соціальної політики України Оксана Жолнович.

«З 1 жовтня урядова програма підтримки пенсіонерів поважного віку буде розширена на категорію 70+. Пенсіонери, яким виповнилося 70 років, отримають доплати до своєї пенсії у розмірі 300 гривень», — зазначила міністр.

Вона також повідомила, що з 1 жовтня для всіх пенсіонерів, яким виповнилося 70 років і які мають повний страховий стаж, мінімальний рівень пенсії становитиме 3000 гривень.

«Тобто таким категоріям пенсіонерів, незалежно від їх рівня доходів, пенсія становитиме не менше 3000 грн. Людям, у яких менше страховий стаж, відповідно, пенсія буде підвищуватися пропорційно», — підкреслила Жолнович.

Крім того, з 1 грудня буде перераховано пенсійні виплати з оглядом на заплановане збільшення прожиткового мінімуму в країні (до 2684 грн).

«Також запланований перерахунок всіх пенсій та допомог вже в грудні, коли у нас в черговий раз підвищиться на 3,5% прожитковий мінімум», — зазначила міністр.

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW