За ніч на півдні ліквідовано 12 рашистів та самохідну гаубицю «Гвоздика»На півдні орог продовжує ведення бойових дій на укріпленому рубежі оборони. Суттєвих змін у складі та положенні ворога не виявлено.

Протягом ночі ворожими військами нанесено два ракетних та два авіаційні удари:

З зенітно-ракетних систем С-300 та реактивних систем залпового вогню «Ураган» знов обстріляно два райони Миколаєва. Внаслідок чого пошкоджено гуртожиток одного з університетів. З-під завалів деблоковано охоронця, який зазнав поранення. Інших жертв немає.

Також пошкоджено житлові будинки. Через потрапляння боєприпасів та їх уламків виникла пожежа продовольчого магазину, яку оперативно ліквідовано. Інформація про постраждалих уточнюється.

Ближче до ранку з РСЗВ «Град» обстріляно село Галіцинове, вражено об’єкт промислової інфраструктури, спалахнула пожежа. Деталі уточнюються.

Через нічний обстріл територій біля села Явкіно Баштанського району пошкоджено лінію електропередач. Інформація щодо інших пошкоджень та постраждалих уточнюється.

Із застосуванням авіації з напрямку Севастополя нанесено ракетний удар Х-59 по Миколаївському району. Влучання в поле між населеними пунктами. Людських втрат нема.

Ворожа авіація ударними гелікоптерами двічі атакувала наші позиції вздовж лінії зіткнення. Наших втрат не допущено.

Нашими ракетно-артилерійськими підрозділами при виконанні вогневих завдань відтято від довгої ворожої армії ще 12 рашистів та самохідну гаубицю «Гвоздика».

Остаточні втрати ворога - дорозвідуютьсяAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW