В McDonald's розповіли, чи відкриватимуть свої ресторани в Україні у серпніМЗС України намагалось провести переговори з McDonald’s щодо відновлення роботи в серпні. І хоча мережа ресторанів має бажання відкритися в окремих регіонах, проте конкретного рішення та планів наразі немає.

Про це повідомила керівниця відділу зв'язків із громадськістю у McDonald's Алеся Муджирі в коментарі OBOZREVATEL.

"Зараз ми постійно оцінюємо ситуацію. У деяких областях ми маємо амбіції відновити роботу, але в поточній ситуації не можемо озвучувати конкретні плани.

Стежте за оновленнями, щойно у нас будуть плани, ми їх не приховуватимемо. Але зараз планів відкривати ресторани в серпні немає", – пояснила Муджирі.

Своєю чергою, раніше СЕО мережі Юлія Бадрітдінова виданню Forbes наголосила, що компанія займається оновленням протоколів безпеки - кожен ресторан перевіряють щодо наявності поруч бомбосховищ.

"Коли звучить сигнал "повітряна тривога", ресторани терміново повинні закриватися, що саме собою досить непростий процес, оскільки ресторан – це мінізавод зі складним обладнанням і великою кількістю відвідувачів. McDonald's не буде працювати під час повітряних тривог", – пояснила Бадрітдінова.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW