Поліція Донеччини розпочала операцію з порятунку дітей: пропонують евакуацію та житлоПоліція не тільки евакуює родини, але й спільно з Донецькою ОВА організує поселення – в безпечних регіонах України та за кордоном. Отримати допомогу можна за телефоном «гарячої лінії» 099 423 51 60. 

Під постійними бомбардуваннями, у сирих підвалах, без електрики, газу, води, доступу до медичної допомоги – так зараз живуть діти Донеччини. У перспективі – холодна зима без опалення. Через активну фазу бойових дій не всі школярі зможуть вчитися дистанційно.

Попри це, деяких батьків доводиться вмовляти виїхати, - повідомляє поліція Донеччини. Так, з початку повномасштабної війни росії проти України в регіоні загинули щонайменше 154 дитини, 198 дістали поранення (точні дані з Маріуполя та Волновахи наразі невідомі).

Допомагають врятувати малечу ювенальні поліцейські. У ході операції правоохоронці обходять кожну оселю, де є діти. Мета – з’ясувати, скільки дітей і чому залишаються на Донеччині, скільки виїхали і хто розглядає можливість евакуації.

У першу чергу це стосується багатодітних родин і сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. У населених пунктах безпосередньо біля лінії вогню залишаються мешкати понад 470 багатодітних родин, в яких виховується 1672 дитини. Найбільше – у Торецьку та Великій Новосілці. Загалом на Донеччині зараз  перебувають приблизно 52 000 дітей.

Співробітники поліції роз’яснюють батькам, що евакуація передбачає й забезпечення житлом і надання всієї необхідної допомоги. Тільки за тиждень 131 родина, в яких виховується 477 дітей, виявили бажання евакуюватися.

Правоохоронці евакуюватимуть дітей, якщо цього прагне хоча б один із батьків. Категорична відмова обох батьків від евакуації фіксуватиметься, та в разі настання тяжких наслідків вони братимуть відповідальність за життя дитини на себе.

За ініціативою ювенальних поліцейських в обласній військовій адміністрації створено гарячу телефонну лінію для допомоги в евакуації  багатодітних сімей з подальшим розселенням у більш спокійних районах України, а також за кордоном.  За перші три дні на лінію звернулися 62 родини, 10  з них вже евакуйовано.

Номер «гарячої лінії» - 099 423 51 60.

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW