У Кам’янці-Подільському копи оштрафували водія, який попросив допомогиВ Кам'янці-Подільському поліцейські виявили нетверезого водія, у якого вміст алкоголю в крові перевищив норму майже в 14 разів.

29 липня близько 23.00 в Кам'янці-Подільському патрульний екіпаж виявив автівку, яка в'їхала в дорожню огорожу. Водій автомобіля звернувся до поліцейських з проханням викликати йому евакуатор, бо після удару об огорожу його автомобіль чомусь не поїхав.

Зважаючи на те, що водій виглядав нетверезим, поліцейські провели йому огляд на стан алкогольного сп'яніння за допомогою приладу Драгер. Як виявилось, вміст алкоголю в крові водія перевищив норму майже в 14 разів. І за кермо він сів напідпитку вже не вперше. Повідомляє пресслужба Кам’янець-Подільського районного управління поліції.

Поліцейські оформили на водія протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 124 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) і ч. 2 ст. 130 (повторне протягом року керування транспортними засобами в стані алкогольного сп'яніння) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Після цього таки викликали евакуатор, але вже для того, щоб доставити автівку нетверезого водія на штрафний майданчик.

Читайте також:"Львівське товариство сплатить Кам’янець-Подільській міській раді більш як півмільйона гривень".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW