Львівське товариство сплатить Кам’янець-Подільській міській раді більш як півмільйона гривеньПонад рік не сплачували орендну плату – львівське товариство поповнить бюджет Кам’янець-Подільської міської ради більш як на півмільйона гривень.

За результатами розгляду позову Кам’янець-Подільської окружної прокуратури Господарським судом Львівської області зобов’язано товариство сплатити безпідставно збережені кошти орендної плати за використання земельної ділянки комунальної власності.

Рішенням сесії Кам’янець-Подільської міської ради львівському товариству надано в оренду земельну ділянку площею 0,7 га у м. Кам’янець-Подільський, на якій розташований комплекс нерухомого майна, що належить йому на праві приватної власності.

Однак договір оренди земельної ділянки з міською радою товариство не уклало та не сплачувало орендної плати до місцевого бюджету. Повідомляє пресслужба Хмельницької обласної прокуратури. 

Відповідно до рішення суду недобросовісний орендар зобов’язаний сплатити до бюджету міської ради понад півмільйона гривень.

Читайте також:"Мешканець Кам'янеччини відсудив 408 тисяч гривень за звинувачення в крадіжці".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW