У лісах Хмельниччини встановили заборонні знакиКрім заборони на відвідування лісів на приватному транспорті, у лісових масивах Хмельниччини діють також інші заборони, які стосуються цивільних осіб, які приходять сюди на відпочинок пішки або приїздять на велосипедах.

Про них лісівники попередили мешканців області. Заборонні знаки, встановлені у лісах, потрібні для того, аби попередити людей про проведення лісозаготівлі, адже першочергове завдання для лісівників – забезпечення населення дровами!

Перед проведенням лісозаготівельних робіт вздовж шляхів чи стежок лісівники встановлюють заборонні знаки безпеки "СТОРОННІМ ПРОХІД ТА ПРОЇЗД ЗАБОРОНЕНІ. ЛІСОЗАГОТІВЛЯ". Як він виглядає – бачите на фото. Запам’ятайте його, – повідомляють у лісівників.

Знак розміщують за 50-70 метрів від місця проведення лісосічних робіт.

Прогулюючись лісом, будьте уважні та обережні! Не заходьте на ділянки, де ведуться лісосічні роботи! Якщо ж знаку не помітили, зате почули звук бензопили, – краще відійти на безпечну відстань, – йдеться у повідомленні Хмельницького обласного Управління лісового та мисливського господарства.

Читайте також:"У Кам'янці пенсіонерці зняли порчу за 400 доларів і 7 000 гривень".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW