На Миколаївщині 45-річний чоловік систематично вчиняв домашнє насильство над 23-річною співмешканкоюНа Миколаївщині судитимуть чоловіка, який систематично вчиняв домашнє насильство стосовно своєї співмешканки.

Як повідомляє Миколаївська обласна прокуратура, 45-річний чоловік систематично вчиняв домашнє насильство над своєю 23-річною співмешканкою, а саме ображав її, висловлювався щодо неї нецензурною лайкою, погрожував та принижував, що призвело до психологічних страждань жінки, які супроводжувались змінами у психоемоційному стані, накопиченні емоційних переживань образливості, приниженої гідності.

Прокурором Первомайської окружної прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя Арбузинської територіальної громади Первомайського району за фактом домашнього насильства (ст. 126-1 КК України).

Правопорушника раніше за вчинення домашнього насильства вже було притягнуто судом до адміністративної відповідальності за ч. 1 та ч. 2 ст. 173-2 КУпАП, проте, він продовжував вчиняти свої протиправні дії.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW