У Нікополі знайшли квартиру, де коти три роки живуть без людейУ Нікополі виявили квартиру, де коти вже близько трьох років живуть без людей. Сумну історію розповіла Zlata Savovska у Фейсбуці, оприлюднивши фото і відео пухнастиків, передає Nikopolnews.

За словами дівчини, про нещасних котиків вона дізналася приблизно тиждень тому. Злата каже, що вже приблизно три роки тварини живуть самі – без людей. Що сталося з власниками житла, дівчина не знає. Пише, що, можливо, вони виїхали. Або померли.

Ключі були у сусідів, які приходили, висипали корм і йшли (навіть не викидали упаковки). Ніхто за ними не прибирав. Квартира вся в засохлих нечистотах. Скільки там котів, незрозуміло. В перші дні ми навіть не змогли їх знайти, вони бояться людей і ховаються. Потім знайшли рудого кота, потім кошеня, і побачила як пробігала кішка (її фото немає, поки не вдалося її знайти). Думаю їх всього там було троє, – розповіла Злата.

Пізніше вона додала, що для кошеняти вже вдалося знайти сім’ю.

Чекають на «усиновлення» ще двоє котів. У тварин сильний стрес, вони виснажені. Видатки на стерилізацію і кастрацію автор допису обіцяє взяти на себе.

Якщо ви бажаєте взяти собі котика, пишіть у коментарях під цим дописом, або в особисті автору.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW