У Туреччині поляки побили російських туристів через підтримку війни в УкраїніПольські туристи почали сперечатися з російськими щодо війни в Україні, але росіяни не сприймають слова в якості аргументів.

Адміністрація закладу розміщення стала на бік громадян Польщі, які встигли піти до прибуття поліції, а росіян посадили в камеру й відпустили лише під ранок.

Росіяни вважають, що власники готелю були на боці поляків.

"Співробітники охорони та обслуговувальний персонал готелю мовчки спостерігали за тим, що відбувається, і не втручалися, незважаючи на крики та прохання пари, яка намагалася самостійно розняти бійку", – поскаржилися в одному з Telegram-каналів.

Пропагандисти заявили, що побитому російському туристу навіть не надали першу допомогу, а відвезли до найближчої дільниці, де посадили в камеру і змусили зізнатися, що він навмисне спровокував агресію проти нього. Вранці росіянин самостійно дістався до готелю, де йому надала допомогу дружина, а не лікар готелю.

Підсумовуючи ситуацію, турецьке видання зазначило, що росіяни мали б зрозуміти, чому з ними так поводяться в усьому світі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW