"Стільки дітей потребують нових родин через війну...": Тимур Мірошниченко з дружиною всиновлюють дитинуТімур Мірошниченко, який є ведучим інфотеймент-шоу "Твій День", а також його дружина Інною повідомили про важливе рішення, на яке вирішили вдвох наважитися.

Як інформує "ТСН", Тимур Мірошниченко з дружиною Інною вирішили взяти дитину з дитячого будинку.

Вони вимушено перевірили свої стосунки на відстані, йдеться у сюжеті ТСН. Інна з двома дітьми виїхали за кордон, а Тимур лишився в Україні.

Родина не бачилася 90 днів. Та пара спілкується 24 на 7. Фото, відео-дзвінки - постійно.

"Я знав абсолютно весь раціон - сніданок, обід, вечеря. З чого готуємо, як готуємо", – розповідає Тимур.

Вони безмежно сумували одне за одним. Але жодних сварок, кажуть, не було. Адже розуміли ціну цієї розлуки – безпека Інни та дітей.

Тому їхня зустріч після такої тривалої розлуки – у топі найщемливіших відео. Інні та Тимуру вдалося зберегти свої почуття і навіть більше, вони наважилися на те, про що думали раніше - усиновити дитину.

"Війна стала тригером цього. Коли ми побачили кількість дітей, які потребують нових родин. Ми якось про це обмовилися і виявилося, що ми вдвох розуміємо, що так, це добре, так має бути", - каже пара.

Зазначимо, вперше про намір всиновити дитину Тімур Мірошниченко розповів місяць тому. Він зізнався, що ще до війни у них з дружиною були такі плани.

Тімур Мірошниченко від 2018 року живе у шлюбі з Інною Рудник. Разом вони виховують двох дітей: доньку та сина.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW