росія використала більше половини своїх запасів "високоточного" озброєння,- ГУРЗа час війни росія використала до 60% своїх запасів ракет.

Як заявив представник Головного управління розвідки України Вадим Скібіцький, повідомляє прес-служба ГУР,  найбільше агресор використав балістичних ракет до комплексу "Іскандер". У зв’язку з цим застосування ракет цього типу для ударів по території України вже давно не фіксували. 

- Стосовно високоточного озброєння, як заявляє Росія, це системи "Іскандер", "Калібр", крилаті ракети повітряного базування - Х101, Х555. За нашими підрахунками, на сьогодні використано від 55 до 60% тих запасів, які були до війни,- зазначив  Вадим Скібіцький.

Скібіцький підкреслив, що через міжнародні санкції росія має проблеми під час виробництва нових ракет. Однак вона має достатньо старих радянських запасів.

- Це і крилаті ракети, ті ж самі Х22. Які, в тому числі застосовувалися вже двічі з території білорусі. Інші крилаті ракети, повний набір реактивних снарядів – "Смерч", "Ураган", БМ-21 "Град", різного роду авіаційні бомби. Все, що залишилося від радянського союзу, а запаси дуже великі й підрахувати, скільки там залишилося дуже складно,- додав Вадим Скібіцький.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW