Прокуратура повідомила про підозру в колаборантстві "в.о мера Чернігівки" від окупантівДепутатка Чернігівської селищної ради пішла на співпрацю з російськими окупантами та погодилась зайняти псевдопосаду «в.о. мера Чернігівського муніципального утворення Бердянського району». Запорізька обласна прокуратура повідомила депутатці Чернігівської селищної ради про підозру у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Про це повідмили у прес-службі Запорізької обласної прокуратури, передає 061.

За даними слідства, підозрювана особисто підбирає працівників до незаконного органу окупаційної влади, впорядковує підприємницьку діяльність та контролює роботу ЗМІ на території громади. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Управління СБУ в Запорізькій області.

Мова йде про Ілону Щипенко. Як раніше писав 061, її обрали депутаткою Чернігівської селищної ради VIIІ скликання від патії ОПЗЖ, з грудня 2020 року вона зайняла посаду секретаря ради. З приходом російських окупантів самопроголошена "в.о. мера" приймала участь у записі пропагандистських сюжетів. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW