На окупованих територіях Херсонщини самопроголошена влада посилює поліцейський режим: порушникам погрожують розстрілом на місці.На окупованих територіях Херсонської області посилюють поліцейський режим.

Як повідомляє Головне управління розвідки МО України,  сомапроголошений "голова"  Херсонської області Володимир Сальдо видав наказ "Про заходи відповідальності за здійснення окремих правопорушень, що зазіхають на громадський порядок і громадську безпеку".

В "документі" йдеться про заборону діяльності, яка перешкоджає роботі окупаційних адміністрацій, "виборчих комісій" та інших органів, створених рашистами на окупованих землях. Заборонена "дискредитація органів влади рф" і будь-яка інформаційна пропаганда, спрямована проти окупаційної влади.

Також розпорядженням "голови Каховської вца" Володимира Лєонтьєва посилюється пропускний контроль на території Каховського району. Надано дозвіл на обшуки, затримання та обмеження волі, які можуть проводитись на розсуд окупантів.

Населення попереджено про посилення заходів покарання в разі порушення комендантської години. Порушникам погрожують розстрілом на місці.

У Херсонській області посилюють поліцейський режим.У Херсонській області посилюють поліцейський режим.У Херсонській області посилюють поліцейський режим.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW