На Буковині працюють над схемою розміщення вимушених переселенцівНа Буковині працюють над схемою розміщення вимушених переселенців. Замість закладів освіти їм мають надати альтернативне тимчасове житло,  пише Сайт міста Чернівці 0372.ua.

Відтак, про те, як організувати процес переселення внутрішньо переміщених осіб, ішлося під час наради, яку очолила Віце-прем'єр міністерка – міністерша з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

«Люди, які мусили тимчасово переселитись у навчальні заклади, до початку навчального року мають бути забезпечені альтернативним житлом - придатним до проживання, утепленим та відремонтованим. Без цієї умови виселення їх неприпустимо», – наголосила Ірина Верещук.

Водночас Ірина Ісопенко зазначила, що схему розміщення вимушених переселенців формують спільного із головами громад області відповідно до усіх вимог. Крім того, працюють над створенням резервних місць для ВПО.

Також заступниця начальника Чернівецької ОВА ініціювала виділення нової субвенції з державного бюджету місцевим на реновацію приміщень для ВПО, а також зміни до 261 постанови КМУ щодо компенсації внутрішньо переміщеним особам.

Читайте також:Зеленський відсторонив генпрокурорку Венедіктову та звільнив голову СБУ Баканова

Що таке простій та як він оплачується? - трудові відносини в Україні, роз'ясненняAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW