Минулої ночі ворог накрив вогнем Нікопольський та Криворізький райони. У Нікополі влучив у житлові будинки, склад ПММ, порт, станцію переливання крові та місцеву поліклінікуМинулої ночі російські війська накрили вогнем Нікопольський та Криворізький райони.

Про ситуацію на Дніпропетровщині станом на ранок 19 липня 2022 повідомляє начальник Дніпропетровської військової адміністрації Валентин Резніченко.

За його інфрмацією, до 40 реактивних снарядів загарбники випустили по Нікополю. Є руйнування на двох промислових підприємствах. Вибухи спричинили пожежі на цих підприємствах.Також у місті пошкоджені кілька приватних будинків і електромережі. На місці події працюють електрики. Зазначається, що люди не постраждали.

Водночас ОК "Південь" повідомляє, що серед ночі ворог вкрив 40 реактивними снарядами РСЗВ «Град» приватний сектор Нікополя, влучивши і в склад пально-мастильних матеріалів приватного підприємства. А за дві години такий само масований обстріл 40 реактивними снарядами «Градів» накрив порт, станцію переливання крові та місцеву поліклініку. 1 цивільна особа отримала поранення.

У Криворізькому районі ворог ударив з артилерії по Зеленодольській громаді. На щастя, без постраждалих.

В інших районах області на цю хвилину спокійно.

Водночас ОК "Південь" повідомляє, що серед ночі ворог вкрив 40 реактивними снарядами РСЗВ «Град» приватний сектор Нікополя, влучивши і в склад пально-мастильних матеріалів приватного підприємства. А за дві години такий само масований обстріл 40 реактивними снарядами «Градів» накрив порт, станцію переливання крові та місцеву поліклініку. 1 цивільна особа отримала поранення.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW