Росіяни намагалися просунутись у напрямку двох сіх на Харківщині: ЗСУ завдала втрат окупантам і відкинули їх назадУкраїнська армія відбила чергову російську атаку на два села у Харківській області.

На Харківському напрямку противник продовжує ведення бойових дії з метою недопущення просування українських військ в бік державного кордону. Про це повідомили у прес-службі Генерального штабу Збройних сил України.

Ворог із ствольної та реактивної артилерій обстріляв Харків, місто Чугуїв, селища Прудянка, Слатине і Печеніги, села Уди, Борщова, Руські Тишки та Леб’яже. Окупанти завдали авіаційних ударів неподалік Прудянки, сіл Верхній Салтів і Рубіжне.

На Слов’янському напрямку загарбники намагаються покращити тактичне положення своїх підрозділів на напрямку Ізюм-Барвінкове. Росіяни із артилерії різних калібрів обстріляли села Чепіль, Карнаухівка, Вірнопілля та Дібрівне.

ЗСУ завдали втрат та відкинули російські війська назад, коли вони намагалися просунутись у напрямку сіл Бражівка та Дмитрівка.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW