На Закарпатті посилено перевіряють водіїв мотоциклів на дотримання ПДРСпівробітники поліції Закарпаття в літню пору особливу увагу приділяють водіям мотоциклів та квадроциклів, оскільки присутність такого виду транспорту на дорогах області суттєво збільшується.

Такі заходи спрямовані на підвищення рівня безпеки на дорогах регіону

Поліцейські Закарпаття, які стежать за безпекою дорожнього руху на автошляхах регіону, в літню пору приділяють особливу увагу водіям мотоциклів та квадроциклів, оскільки в цей період суттєво збільшується кількість такого транспорту.

Також, варто зауважити, що нерідко правоохоронці фіксують відсутність у водіїв документів на право керування та реєстрацію транспортних засобів.

Щоб попередити скоєння дорожньо-транспортних пригод, які можуть нести загрозу життю і здоров’ю людей, працівники поліції націлюють свою роботу на роз’яснення та попередження. Однак, у разі виявлення грубих порушень чи відсутності реєстраційних документів, механічні транспортні засоби у водіїв будуть вилучатися. Лише за останні вихідні поліцейські зафіксували понад 20 таких випадків і відповідно вилучили мотоцикли.

Співробітники поліції закликають з розуміння ставитися до подібних перевірок та інформаційних бесід, бо їх основною метою є безпека на автошляхах краю для всіх учасників дорожнього руху.

Відділ комунікації поліції в Закарпатській області

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW