ЗСУ збільшують кількість мінно-вибухових загороджень та їх щільність на загрозливих напрямках, - НаєвУ Північній операційній зоні продовжуються заходи щодо посилення оборони та вдосконалення рівня захисту кордонів. Ситуацію тут повністю контролюють Збройні сили України.

Про це повідомляє командування Об'єднаних сил ЗСУ у Facebook.

"Наші захисники щодня та щоночі виконують заходи щодо зміцнення оборонних позицій. Окремо збільшують кількість мінно-вибухових загороджень та їх щільність на загрозливих напрямках", - сказав командувач об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, на всіх без винятку ділянках даної місцевості обстановка повністю контролюється ЗСУ, підрозділами інших військових формувань та правоохоронних органів.

Як зазначив Наєв, особлива увага приділяється покращенню системи комплексного вогневого ураження противника, систем протитанкового вогню та протиповітряної оборони.

Зазначається, що всі задіяні у виконанні завдань військовослужбовці та органи військового управління готові до адекватного реагування на загрози з будь-якого спрямування.

Раніше повідомлялось, що Білорусь продовжила військові навчання поблизу кордонів України щонайменше до 23 липня.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW