Таїсія Повалій після виступів у росії гайнула співати перед "шанованим" ЛукашенкомСпівачка Таїсія Повалій, яка з перших днів ніяк не коментує військової агресії росії і їждить з концертами по територіях держави-агресорки, днями вирішила не позбавляти задоволення чути її спів і білоруського диктатора Олександра Лукашенка.

Артистка взяла участь в урочистому відкритті "Славянского базара в Витебске" 14-го липня.

"Добрий вечір, шановний президенте. Добрий вечір, мої любі, мої дорогі сябри. Я завжди з такою радістю приїжджаю до вас, у Білорусь. Можна навіть сказати, що до себе додому, тому що Білорусь, Вітебськ - моя творча батьківщина", - цитує Таю "Комсомольская правда".

Перед самопроголошеним президентом Білорусі Лукашенком Повалій виконала композицію "Хай завжди мене верба та й додому поверта".

"Славянский базар" співачка назвала "найкращим фестивалем наших словянських народів", своїм місцем сили та "джерелом із живою водою".

Таїсія Повалій після виступів у росії гайнула співати перед "шанованим" Лукашенком (ФОТО), фото-1

До слова, Лукашенко в своїй промові на відкритті фестивалю просторікував про "білорусько-російсько-українське братерство" та майбутнє повернення українського народу "в сім'ю".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW