Правоохоронці нагадують громадянам про дотримання заходів безпеки та визначених обмежень в умовах воєнного стануПравоохоронці нагадують громадянам про дотримання заходів безпеки та визначених обмежень в умовах воєнного стану , фото-1

На території області діє комендантська година з 23-ої вечора до 5-ої ранку. У цей період заборонено перебування на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток. Винятком є переміщення до укриттів чи захисних споруд.

Правоохоронці продовжують працювати у посиленому режимі для забезпечення правопорядку, запобігання протиправним проявам, надання допомоги всім, хто цього потребує.

Упродовж 14 липня загалом опрацьовано 608 повідомлень громадян, що надійшли на лінію «102».

Також нагадуємо про можливість звернутися до поліції за резервним номером колл-центру: (096) 8610134, або надати інформацію у групу «Безпечне місто» - https://t.me/+WFDNMUScH-N3C2iL.

Шановні громадяни! Дотримуйтеся заходів безпеки, зокрема порядку дій при виявленні вибухонебезпечних і підозрілих предметів, уникайте перебування у місцях скупчення людей.

Зберігайте спокій, послуговуйтеся лише інформацією, отриманою з офіційних джерел. Під час сигналу тривоги не зволікайте – негайно прямуйте до укриття чи захисної споруди.

Сектор комунікації
поліції Кіровоградської областіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW