КНДР згадали про ядерну зброю: відповідь на розрив Україною дипвідносинУкраїна розриває дипломатичні відносини з КНДР у відповідь на визнання нею "незалежності" так званих "днр" та "лнр". У відповідь на це Міністерство закордонних справ Північної Кореї заявило, що наша країна нібито не має права говорити про суверенітет, через те, що у КНДР назвали приєднанням до дій США щодо "порушення суверенітету Пхеньяна".

Про це повідомляє Reuters.

"Україна не має права порушувати питання суверенітету після приєднання до несправедливих і незаконних дій США, що порушили суверенітет Пхеньяну", – йдеться в заяві КНДР.

МЗС країни також зазначило, що ядерна і ракетна програми Пхеньяна є "засобом самооборони", а також звинуватили США у "ворожій політиці" через санкції та військові навчання з Південною Кореєю.

"Ми будемо і надалі зміцнювати та розвивати дружбу і співробітництво з усіма країнами, які поважають наш суверенітет і ставляться до нас прихильно, на основі принципів суверенної рівності, невтручання у внутрішні справи та взаємної поваги", — повідомили корейці.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW