Латвія заборонила постачання російського газу з 2023 рокуСейм Латвії в остаточному читанні затвердив поправки до закону "Про енергетику", які передбачають, що з 1 січня 2023 року постачання природного газу з Росії до Латвії буде заборонено.

Про це повідомляє портал Delfi, пише Сайт міста Чернівці 0372.ua.

Раніше про відмову від газу концептуально домовився латвійський уряд.

Спочатку поправку про заборону на постачання природного газу з Росії подали депутати від коаліційної партії "Консервативні" - Рейніс Знотиньш та Яніс Цієленс.

Також затверджено регулювання для конкретних випадків за погодженням із регулюючими установами іншої держави-члена ЄС способів забезпечення заборони постачання природного газу з Росії.

Це регулювання щодо угод з регулюючими установами іншої держави-члена ЄС застосовуватиметься у випадках, коли латвійський оператор єдиної системи транспортування та зберігання природного газу – АТ Conexus Baltic Grid – домовився з відповідним оператором іншої держави-члена ЄС про створення єдиної системи транспортування природного газу.

Відмова від російського газу стала реакцією на війну Росії проти України. Першою від російського газу повністю відмовилася Литва.

Читайте також:На Буковині судимуть місцево жителля за незаконне перевезення військовозобов’язаних через кордон

Майже 800 тис. застав та вилучених транспортних засобів передано на потреби Збройних Сил УкраїниAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW